AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Aleksandër Gjoka

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Aleksandër Gjoka > Kujtim Prodani - Vëllezërit08/03/20073.50 MB616 herë1315 herë1
Aleksandër Gjoka > Falmi sytë e shkruar07/03/20073.48 MB651 herë3064 herë3
Aleksandër Gjoka > Pranverë në Prishtinë07/03/20072.84 MB655 herë2800 herë5
Aleksandër Gjoka > Pranvera me një lule s`vjen07/03/20072.75 MB493 herë1763 herë2
Aleksandër Gjoka > A do të vish07/03/20073.41 MB541 herë2607 herë3
Aleksandër Gjoka > Valsi i lumturisë07/03/2007680.00 KB508 herë2330 herë4

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!