AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > L > Leonora Jakupi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Leonora Jakupi > Kënga e pa kënduar09/10/20123.27 MB510 herë220 herë0
Leonora Jakupi > Sa shumë ndryshime08/08/20123.12 MB451 herë227 herë0
Leonora Jakupi > Iluzion03/08/20113.85 MB1950 herë1779 herë0
Leonora Jakupi > Koha s`na falë23/02/20113.88 MB1018 herë824 herë0
Leonora Jakupi > Kastriot Tusha - Potpuri08/02/20113.43 MB929 herë595 herë0
Leonora Jakupi > I harruar23/01/20113.93 MB861 herë832 herë2
Leonora Jakupi > Të falem ty Kosovë10/09/20105.82 MB3317 herë4818 herë8
Leonora Jakupi > Zambeli10/09/20103.37 MB2261 herë2027 herë0
Leonora Jakupi > Xhamadani vija vija10/09/20104.12 MB2190 herë1797 herë1
Leonora Jakupi > 100 Pranvera10/09/20104.98 MB1740 herë1390 herë1
Leonora Jakupi > Sa dilema10/09/20103.83 MB2086 herë1708 herë2
Leonora Jakupi > Puthja jote - I Love You02/09/20103.63 MB2371 herë2002 herë2
Leonora Jakupi > Ky është fundi - Aleat02/09/20103.49 MB3120 herë3155 herë2
Leonora Jakupi > A do te jem e jotja02/09/20103.04 MB2586 herë3269 herë0
Leonora Jakupi > Fshije ti sonte26/07/20102.97 MB930 herë503 herë0
Leonora Jakupi > Shikimi na tradhëtoj03/07/20102.05 MB932 herë572 herë0
Leonora Jakupi > Fshije ti sonte07/06/20102.97 MB2542 herë2505 herë2
Leonora Jakupi > Sa do doja të përqafoja20/04/20103.65 MB984 herë649 herë0
Leonora Jakupi > Një herë në jetë30/10/20074.85 MB1021 herë4941 herë121
Leonora Jakupi > Dj Caja Remix - Kush do ta puthi buzën26/10/20072.88 MB568 herë299 herë0
Leonora Jakupi > A vritet pafajsia28/01/20073.28 MB885 herë1603 herë3
Leonora Jakupi > Zemra të kërkon25/12/20063.08 MB4852 herë56318 herë283
Leonora Jakupi > Ti më je shumë xheloz25/12/20063.24 MB753 herë9364 herë40
Leonora Jakupi > Tash kur s`të kam25/12/20063.05 MB619 herë5930 herë21
Leonora Jakupi > O beqar25/12/20063.13 MB1824 herë32833 herë112
Leonora Jakupi > Një kompliment25/12/20063.45 MB598 herë2679 herë7
Leonora Jakupi > Me mashtrime25/12/20062.88 MB797 herë4070 herë20
Leonora Jakupi > Më do dhe të dua25/12/20062.85 MB555 herë3774 herë6
Leonora Jakupi > Maksimum të ndryshëm25/12/20063.08 MB508 herë2600 herë2
Leonora Jakupi > Kush ka faj25/12/20063.20 MB598 herë4685 herë6
Leonora Jakupi > Kush do ta puth zemrën25/12/20063.07 MB1587 herë25560 herë40
Leonora Jakupi > Vetem ty te dua20/12/20063.05 MB912 herë1966 herë22
Leonora Jakupi > Ti nuk egziston20/12/20063.78 MB770 herë1966 herë3
Leonora Jakupi > Ti nuk egziston (Remiks)20/12/20064.61 MB510 herë948 herë5
Leonora Jakupi > Sonte skemi kohe per fjale20/12/20064.29 MB789 herë1907 herë7
Leonora Jakupi > Sahara20/12/20063.36 MB1213 herë1602 herë2
Leonora Jakupi > S`jam ajo qe isha20/12/20063.80 MB547 herë1013 herë8
Leonora Jakupi > Seshte koha per fjale20/12/20064.26 MB618 herë1061 herë8
Leonora Jakupi > Rrobresha20/12/20064.20 MB571 herë856 herë0
Leonora Jakupi > Ne zemer te me ndjesh20/12/20063.85 MB488 herë852 herë2
Leonora Jakupi > Ngushellimi20/12/20063.80 MB490 herë806 herë4
Leonora Jakupi > Mos u tremb nga dashuria20/12/20063.49 MB875 herë1259 herë0
Leonora Jakupi > Mos u mashtro20/12/20063.77 MB686 herë831 herë2
Leonora Jakupi > Mos me thuaj20/12/20063.26 MB598 herë834 herë0
Leonora Jakupi > Mjalte e zjart20/12/20062.94 MB487 herë856 herë8
Leonora Jakupi > Kaprolle20/12/20063.46 MB682 herë881 herë1
Leonora Jakupi > Gjer ne eshtra me ke ndezur20/12/20063.28 MB578 herë1520 herë0
Leonora Jakupi > Ende te dua20/12/20064.45 MB720 herë3265 herë8
Leonora Jakupi > As mos provo20/12/20064.05 MB790 herë1720 herë3
Leonora Jakupi > Po vritet pafajësija14/07/20063.16 MB702 herë1507 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!