AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Malësori

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Malësori > Shtatë vëllazni13/02/20134.20 MB302 herë152 herë0
Malësori > Potpuri 3 - Live 201204/08/20123.76 MB250 herë81 herë0
Malësori > Potpuri 2 - Live 201204/08/20126.07 MB188 herë55 herë0
Malësori > Potpuri 1 - Live 201204/08/20128.06 MB170 herë68 herë0
Malësori > Kce moj qikë tropoje - Live 201204/08/20122.74 MB133 herë56 herë0
Malësori > Adrenalina - Live 201204/08/20129.11 MB130 herë60 herë0
Malësori > Tallava 2012 - 230/07/20122.26 MB475 herë35 herë0
Malësori > Tallava 2012 - 130/07/20122.75 MB227 herë37 herë0
Malësori > Shoqet xheloze06/07/20113.79 MB585 herë392 herë0
Malësori > Te kojshia23/01/20114.86 MB476 herë362 herë0
Malësori > Hasmëri e fundit20/04/20102.46 MB539 herë376 herë0
Malësori > Dy zemra23/12/20071.46 MB495 herë1395 herë6
Malësori > Klani Shqiptar - Pavarsia11/12/20073.13 MB430 herë2330 herë15
Malësori > Qikë malsorë20/01/20073.47 MB577 herë1381 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!