AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Antigona Rustolli

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Antigona Rustolli > Rrushi i tanve24/01/20083.19 MB391 herë1098 herë2
Antigona Rustolli > Kush t`ka rrejt24/01/20082.88 MB370 herë1163 herë2
Antigona Rustolli > Mihone21/07/20073.16 MB277 herë1658 herë4
Antigona Rustolli > Zotniut21/12/20063.75 MB283 herë1808 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!