AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Anjeza Branka

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Anjeza Branka > Muharrem Ahmeti - Lamtumirë02/04/20135.25 MB1719 herë222 herë0
Anjeza Branka > Rati - Të kam kur të du13/02/20133.24 MB278 herë132 herë0
Anjeza Branka > Të kam xhan08/09/20123.25 MB305 herë165 herë0
Anjeza Branka > Ani. ani23/08/20103.48 MB805 herë447 herë2
Anjeza Branka > Baby26/10/20073.58 MB500 herë589 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!