AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > T > Troja

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Troja > Amaneti i Clown-it23/04/20104.33 MB634 herë1300 herë1
Troja > Jena na23/04/20104.57 MB263 herë318 herë0
Troja > Ata do flejnë23/04/20103.88 MB178 herë223 herë0
Troja > Duhesh23/04/20103.74 MB139 herë227 herë0
Troja > Numb23/04/20104.03 MB98 herë167 herë0
Troja > Shumë kena qef23/04/20102.86 MB131 herë187 herë0
Troja > Thuj23/04/20104.16 MB117 herë165 herë0
Troja > Krejt një ditë23/04/20103.79 MB114 herë202 herë0
Troja > Ëndërra e keqe23/04/20103.82 MB130 herë179 herë0
Troja > Beautiful world23/04/20104.55 MB109 herë160 herë0
Troja > Gënjeshtra23/04/20104.45 MB155 herë204 herë0
Troja > Mbretëreshës kohë21/04/20103.71 MB294 herë596 herë0
Troja > Nuk po muj ma26/10/20074.20 MB250 herë907 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!