AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Antigona Sejdiu

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Antigona Sejdiu > Boll tkam prit17/07/20134.43 MB84 herë31 herë0
Antigona Sejdiu > Jam vajzë unë për ty17/07/20135.09 MB145 herë42 herë0
Antigona Sejdiu > Krejt po sillet17/07/20135.45 MB112 herë43 herë0
Antigona Sejdiu > Merri të githa17/07/20135.05 MB143 herë46 herë0
Antigona Sejdiu > Nëse sonte17/07/20135.02 MB209 herë44 herë0
Antigona Sejdiu > Padrejtësinë17/07/20135.49 MB130 herë43 herë0
Antigona Sejdiu > Boll tkam pritë12/07/20137.38 MB130 herë46 herë0
Antigona Sejdiu > Krejt po sillet31/01/20133.64 MB114 herë43 herë0
Antigona Sejdiu > Këtë zemrën time31/01/20134.87 MB113 herë39 herë0
Antigona Sejdiu > Nëse sonte31/01/20133.33 MB110 herë35 herë0
Antigona Sejdiu > Luj me dorë31/01/20134.61 MB92 herë33 herë0
Antigona Sejdiu > E ke lan dashnin31/01/20133.56 MB67 herë23 herë0
Antigona Sejdiu > Je ma e mira30/01/20134.49 MB87 herë26 herë0
Antigona Sejdiu > Boll more djal me kto rrena30/01/20135.37 MB98 herë41 herë0
Antigona Sejdiu > Kot fole24/01/20113.53 MB371 herë161 herë0
Antigona Sejdiu > Aman, aman20/06/20102.74 MB507 herë345 herë0
Antigona Sejdiu > Dashuro vajzë20/06/20103.17 MB372 herë252 herë0
Antigona Sejdiu > Dhe një ditë kur s`do të jem20/06/20104.65 MB351 herë272 herë2
Antigona Sejdiu > Herë kollan herë gjallmadan20/06/20103.30 MB269 herë181 herë2
Antigona Sejdiu > Hyn në valle20/06/20102.83 MB256 herë158 herë0
Antigona Sejdiu > Jam një vajzë bujare20/06/20102.37 MB214 herë111 herë0
Antigona Sejdiu > Moj e mirë e bukur shumë20/06/20103.39 MB290 herë152 herë0
Antigona Sejdiu > O qka ka syri20/06/20103.27 MB358 herë211 herë0
Antigona Sejdiu > O sa mir po lun20/06/20103.08 MB240 herë135 herë0
Antigona Sejdiu > Vaj, vaj, vaj20/06/20103.46 MB284 herë172 herë0
Antigona Sejdiu > Zemër më dogji malli20/06/20102.75 MB302 herë154 herë0
Antigona Sejdiu > Sepse të dua26/10/20073.10 MB477 herë677 herë8
Antigona Sejdiu > Hidhe vallen nuse20/07/20064.06 MB346 herë4516 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!