AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > D > Drita Musliu

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Drita Musliu > Ylli jem30/01/20135.58 MB146 herë66 herë0
Drita Musliu > Potpuri 2 - 201209/10/20124.47 MB249 herë110 herë0
Drita Musliu > Potpuri 1 - 201209/10/20124.85 MB198 herë73 herë0
Drita Musliu > Një dy kofera06/02/20113.78 MB533 herë275 herë0
Drita Musliu > Nëse në gurbet i dashur20/04/20105.49 MB620 herë409 herë2
Drita Musliu > Mëkatar07/12/20075.06 MB411 herë1065 herë29
Drita Musliu > Jo nuk durohet më28/01/20074.31 MB453 herë877 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!