AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Anjeza Shahini

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Anjeza Shahini > Dashuria e bjeshkëve të nemura17/05/20133.57 MB221 herë70 herë0
Anjeza Shahini > Endri Prifti - Pallati 17602/02/20135.12 MB125 herë73 herë0
Anjeza Shahini > Fjalët e qiriut02/02/20135.09 MB165 herë53 herë0
Anjeza Shahini > Nxënësja më e mirë30/10/20075.26 MB437 herë2596 herë22

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!