AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > K > Kastro Zizo

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Kastro Zizo > I penduar01/07/20103.23 MB264 herë169 herë0
Kastro Zizo > Mullaga25/05/20103.22 MB280 herë142 herë1
Kastro Zizo > Arbëresha Hajdari - Burrë dhe grua21/04/20105.17 MB234 herë158 herë0
Kastro Zizo > Gjinkalla që dashurohet në 207030/10/20075.88 MB403 herë4321 herë31

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!