AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Aurela Gaçe

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Aurela Gaçe > Shpirt i shpirtit tim02/04/20135.35 MB261 herë91 herë0
Aurela Gaçe > Fantasy18/08/20126.23 MB162 herë102 herë0
Aurela Gaçe > Boom boom boom18/08/20126.05 MB267 herë168 herë0
Aurela Gaçe > Më mirë pa ty18/08/20124.89 MB167 herë101 herë0
Aurela Gaçe > Feel the passion18/08/20127.19 MB121 herë57 herë0
Aurela Gaçe > Tunde18/08/20125.59 MB188 herë210 herë0
Aurela Gaçe > Tranzit18/08/20126.88 MB122 herë60 herë0
Aurela Gaçe > Ja ke nge18/08/20127.44 MB154 herë260 herë0
Aurela Gaçe > Cash18/08/20126.81 MB87 herë51 herë0
Aurela Gaçe > Shpirt i shpirtit tim18/08/20127.16 MB114 herë103 herë0
Aurela Gaçe > Më jep një Heyyy18/08/20126.67 MB77 herë46 herë0
Aurela Gaçe > Origjinale18/08/20125.80 MB156 herë158 herë0
Aurela Gaçe > Ja ke nge11/08/20125.64 MB151 herë122 herë0
Aurela Gaçe > Boom boom boom01/08/20124.57 MB119 herë59 herë0
Aurela Gaçe > MC Kresha - Cash14/06/20115.58 MB459 herë346 herë0
Aurela Gaçe > Feel the passion15/03/20114.89 MB462 herë398 herë1
Aurela Gaçe > Feat Dr Flori and Marsel - Origjinale12/06/20102.84 MB1628 herë4021 herë5
Aurela Gaçe > Mu thane syte21/04/20103.95 MB679 herë436 herë1
Aurela Gaçe > Hape veten19/11/20075.73 MB510 herë8902 herë167
Aurela Gaçe > Venë me këmbë e vijne pa kokë - Tribal remix21/12/20063.96 MB348 herë726 herë0
Aurela Gaçe > Venë me këmbë e vijne pa kokë - Remix21/12/20064.31 MB321 herë887 herë0
Aurela Gaçe > Kenge labe - Remix21/12/20064.52 MB563 herë2504 herë4

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!