AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > 0-9 > 2 po 2

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
2 po 2 > Bruno - Prej rrugës16/05/20135.17 MB276 herë73 herë0
2 po 2 > Flori - Gjithë jetën30/01/20137.28 MB312 herë105 herë0
2 po 2 > Capital T - Mega Mega01/06/20115.09 MB564 herë347 herë0
2 po 2 > Tuna dhe Dafina - Vibe01/06/20114.60 MB396 herë408 herë0
2 po 2 > Vet për mu01/06/20117.02 MB266 herë148 herë0
2 po 2 > Bla,Bla,Bla - Ti po thu01/06/20113.90 MB275 herë152 herë0
2 po 2 > Thuj mirdita djalit tkeq01/06/20113.85 MB304 herë399 herë0
2 po 2 > Çka din ti për jetën tem01/06/20119.77 MB262 herë154 herë0
2 po 2 > Pak fam01/06/20118.04 MB233 herë96 herë0
2 po 2 > Pa tabu01/06/20114.07 MB187 herë72 herë0
2 po 2 > Mc Kresha dhe Lyrical Son - Nmahallën tem01/06/20114.61 MB270 herë155 herë0
2 po 2 > Mirëmëngjes01/06/201110.22 MB209 herë103 herë0
2 po 2 > Letër - 199901/06/20118.70 MB212 herë104 herë0
2 po 2 > DJ Blunt, Real 1 dhe Capital-T - Hello01/06/20115.16 MB172 herë75 herë0
2 po 2 > Capital-T dhe Chika - Fuck u01/06/20114.94 MB215 herë104 herë0
2 po 2 > Unikkatil - Fitore e sinqert01/06/20117.93 MB266 herë215 herë0
2 po 2 > Authentic01/06/20114.62 MB182 herë64 herë0
2 po 2 > 20 vjet01/06/20114.10 MB237 herë112 herë0
2 po 2 > Thuj mirdita djalit t`keq16/05/20117.84 MB340 herë291 herë0
2 po 2 > Real 1 DJ Blunt Capital T - Hello06/05/20114.58 MB294 herë182 herë1
2 po 2 > Tuna dhe Dafina Zeqiri - Vibe 201013/08/20108.17 MB700 herë1495 herë3
2 po 2 > Immortel - Don mu bo si unë05/08/20104.51 MB323 herë268 herë0
2 po 2 > Vdes dhe ringjallem05/08/20105.70 MB250 herë149 herë0
2 po 2 > Ku pot dhem05/08/20104.90 MB300 herë268 herë1
2 po 2 > Ti po thu14/06/20104.40 MB424 herë371 herë0
2 po 2 > Capital-T - Qaj14/06/20106.59 MB675 herë1031 herë0
2 po 2 > Pa tabu19/05/20103.80 MB378 herë235 herë2
2 po 2 > Big Basta - Terror22/04/20102.32 MB365 herë257 herë0
2 po 2 > Qu kceni27/12/20072.85 MB363 herë1350 herë5
2 po 2 > Caiptal F - Shopping23/12/20073.05 MB361 herë2051 herë11
2 po 2 > Capitalet - Mesazh pozitiv20/01/20073.37 MB312 herë2039 herë4
2 po 2 > G.Solidier - Rri20/01/20073.08 MB288 herë1197 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!