AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > F > Fisnik Ristemi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Fisnik Ristemi > Çapkane vajz je ti09/05/20083.14 MB117 herë328 herë1
Fisnik Ristemi > Luj, Luj09/05/20083.54 MB93 herë491 herë0
Fisnik Ristemi > Më shikon në sy09/05/20083.32 MB80 herë276 herë0
Fisnik Ristemi > Potpuri09/05/20088.49 MB104 herë394 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!