AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Shpresim Zylbehari

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Shpresim Zylbehari > Veç një herë21/04/20103.21 MB216 herë137 herë0
Shpresim Zylbehari > Së kërkoj29/07/20083.78 MB88 herë208 herë0
Shpresim Zylbehari > Bota zun e flasin09/05/20085.16 MB111 herë513 herë2
Shpresim Zylbehari > Mijëra fjalë09/05/20083.70 MB83 herë849 herë4

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!