AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > Gold AG

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Gold AG > Kingji e terri16/05/20133.02 MB398 herë88 herë0
Gold AG > Zana Kuqi - Eja dhe sonte në ëndrrën time14/05/20136.42 MB299 herë46 herë0
Gold AG > Harrove07/04/20138.56 MB339 herë134 herë0
Gold AG > Nysret Muçiqi - Shumë vjet13/02/20133.20 MB517 herë144 herë0
Gold AG > Nora Muqaj - Mendoj25/10/20123.07 MB334 herë191 herë0
Gold AG > Hysni Klinaku - Shqiptarë me zemër21/09/20123.27 MB483 herë233 herë0
Gold AG > Kthena apet08/09/20123.08 MB359 herë152 herë0
Gold AG > Diss 4 all bitchez08/09/20124.50 MB243 herë77 herë0
Gold AG > Klepto - Nuk ka hiq08/09/20122.45 MB156 herë88 herë0
Gold AG > Andin Randobrava - Kosova republikë01/08/20129.18 MB230 herë114 herë0
Gold AG > Kastro Zizo dhe Andin Ranobrava - Manaferra01/08/20129.70 MB187 herë69 herë0
Gold AG > Presheva e Gjilani01/08/20124.84 MB414 herë181 herë0
Gold AG > Poni dhe Hekuran Krasniqi - Çamëri01/08/20126.23 MB339 herë107 herë0
Gold AG > Shemi - Xhamadani vija vija01/08/20124.47 MB331 herë206 herë0
Gold AG > Shkumbin Ismajli - Lamtumirë01/08/20123.55 MB313 herë150 herë0
Gold AG > Nora Muqaj - Me ty31/07/20124.98 MB206 herë94 herë0
Gold AG > Gjithmonë i gjallë Enver Zymberi03/08/20114.90 MB937 herë599 herë0
Gold AG > Malsori - Malësi e madhe06/07/20113.33 MB826 herë523 herë0
Gold AG > Hekuran Krasniqi - Sonte06/07/20112.84 MB569 herë231 herë0
Gold AG > Toka ime06/07/20114.27 MB713 herë445 herë0
Gold AG > The Gold Father06/07/20115.14 MB561 herë215 herë0
Gold AG > Plaku me djal06/07/20115.88 MB687 herë312 herë0
Gold AG > Më fal o Zot06/07/20115.07 MB757 herë357 herë0
Gold AG > Burg mërgimi06/07/20113.99 MB660 herë348 herë0
Gold AG > 2po2 dhe Andini - Të falem ty02/07/20115.23 MB541 herë287 herë0
Gold AG > I pari jom02/05/20115.85 MB494 herë260 herë0
Gold AG > Jo negociata24/03/20115.22 MB715 herë463 herë2
Gold AG > 1-shi10/03/20115.10 MB551 herë281 herë0
Gold AG > E kalli10/03/20114.59 MB523 herë221 herë0
Gold AG > Elembelem10/03/20114.73 MB456 herë208 herë0
Gold AG > Ëndrra10/03/20116.14 MB478 herë272 herë0
Gold AG > I pari jam10/03/20117.05 MB394 herë172 herë0
Gold AG > I vetëm10/03/20117.11 MB371 herë208 herë0
Gold AG > Ma të fort a ka10/03/20116.17 MB412 herë183 herë0
Gold AG > Malli10/03/20116.42 MB495 herë343 herë0
Gold AG > Nuk ka gjyq që më gjykon10/03/20115.01 MB623 herë554 herë0
Gold AG > Nuk vdes10/03/20115.94 MB647 herë471 herë0
Gold AG > Pendimi10/03/20116.53 MB548 herë276 herë2
Gold AG > Çamëria10/03/20116.85 MB750 herë509 herë0
Gold AG > Realiteti10/03/20115.80 MB443 herë170 herë0
Gold AG > The Notebook10/03/20116.26 MB369 herë115 herë0
Gold AG > Thuaj10/03/20116.47 MB355 herë167 herë1
Gold AG > Ilir Konushevci07/03/20115.69 MB463 herë238 herë0
Gold AG > Ilirida15/02/20114.73 MB649 herë573 herë0
Gold AG > Rri larg24/01/20116.23 MB442 herë252 herë0
Gold AG > Fjala e zemrës24/01/20118.82 MB462 herë312 herë0
Gold AG > Me krye n'hi - 201024/07/20103.67 MB652 herë451 herë2
Gold AG > Realiteti22/07/20103.85 MB436 herë287 herë0
Gold AG > Malli19/05/20108.52 MB598 herë698 herë2
Gold AG > Elem, belem13/05/20104.69 MB590 herë386 herë0
Gold AG > Xhevdeti ndeti28/07/20084.94 MB536 herë480 herë0
Gold AG > Drenusha Latifi - Dritan Hoxha07/07/20084.03 MB439 herë307 herë0
Gold AG > Dafina Zeqiri - Nje dite tek ti09/05/20084.40 MB479 herë990 herë1
Gold AG > Mixha Bibe me Rrahim Struja - Gëzuar 2008 me havera11/12/20073.82 MB513 herë2342 herë19
Gold AG > Ti je qyrr - Diss Getit26/10/20072.18 MB529 herë715 herë1
Gold AG > Gjithmonë26/10/20073.46 MB438 herë369 herë2
Gold AG > Dj Suat - Gurrin e boj plumb06/08/20073.92 MB499 herë536 herë1
Gold AG > Në msn16/02/20073.22 MB477 herë807 herë9
Gold AG > Dyftyrshat16/02/20071.91 MB463 herë475 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!