AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > U > UmMet

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
UmMet > Bin Pin Post07/07/20083.36 MB105 herë271 herë0
UmMet > Fermatik - Teknik e taktik21/05/20084.85 MB78 herë479 herë1
UmMet > Narkomani21/05/20083.85 MB60 herë448 herë6
UmMet > A thu pse19/11/20076.68 MB96 herë542 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!