AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > D > Dafina Dauti

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Dafina Dauti > Young Ghetto, Xonam Jetoni i vogël Eminos - Goca ime karamele25/05/20133.83 MB267 herë94 herë0
Dafina Dauti > Jetoni i vogel - Karamele08/05/20135.52 MB455 herë206 herë0
Dafina Dauti > Ledri Vula - Tonight01/08/20126.24 MB369 herë171 herë0
Dafina Dauti > Pse31/07/20125.23 MB229 herë73 herë0
Dafina Dauti > Shko21/06/20115.10 MB652 herë463 herë0
Dafina Dauti > Do te them jo29/07/20084.35 MB510 herë830 herë3
Dafina Dauti > Pse po ik prej meje30/10/20076.06 MB469 herë1299 herë70
Dafina Dauti > Lermi lotët për kujtim26/10/20074.06 MB371 herë473 herë14

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!