AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > Gjyste Vulaj

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Gjyste Vulaj > Lotët e mallit20/05/20138.53 MB411 herë134 herë0
Gjyste Vulaj > Te koshi i kallamoqit29/07/20123.61 MB356 herë140 herë0
Gjyste Vulaj > Sikur gjaku në vena je brenda meje29/07/20122.74 MB275 herë91 herë0
Gjyste Vulaj > Potpuri - 429/07/20121.99 MB339 herë111 herë0
Gjyste Vulaj > Potpuri - 329/07/20121.31 MB299 herë89 herë0
Gjyste Vulaj > Potpuri - 229/07/20122.47 MB313 herë92 herë0
Gjyste Vulaj > Potpuri - 129/07/20123.12 MB368 herë113 herë0
Gjyste Vulaj > Ndjenjat s`mund ti luftoj29/07/20123.04 MB201 herë51 herë0
Gjyste Vulaj > Mos e kërko jetën te vdekja29/07/20123.29 MB178 herë68 herë0
Gjyste Vulaj > Zoti s'rrehet29/07/20122.81 MB215 herë96 herë0
Gjyste Vulaj > Shejtan29/07/20122.93 MB189 herë53 herë0
Gjyste Vulaj > Zjarrëfiksi im29/07/20122.66 MB204 herë77 herë0
Gjyste Vulaj > Me puth nuk është mëkat29/07/20123.16 MB196 herë71 herë0
Gjyste Vulaj > Ded Gjon Lulu dhe Adem Jashari06/07/20113.65 MB588 herë282 herë0
Gjyste Vulaj > Veq shqip06/07/20112.85 MB666 herë380 herë0
Gjyste Vulaj > Në zemër të kam dry06/07/20114.31 MB506 herë286 herë0
Gjyste Vulaj > Djelli dhe hana06/07/20114.05 MB513 herë229 herë0
Gjyste Vulaj > Shpirtin tek ti e kam06/07/20113.23 MB669 herë448 herë0
Gjyste Vulaj > Amazona06/07/20113.22 MB321 herë153 herë0
Gjyste Vulaj > A bëhesh merak06/07/20112.99 MB497 herë302 herë0
Gjyste Vulaj > Vdekrisht të dashuroj26/06/20113.01 MB517 herë289 herë1
Gjyste Vulaj > Kot, kot - Remix Dj Selection06/02/20113.56 MB692 herë365 herë0
Gjyste Vulaj > Dil moj e bukur18/07/20103.45 MB872 herë524 herë1
Gjyste Vulaj > E kanë kot18/07/20103.44 MB654 herë410 herë0
Gjyste Vulaj > Jam mërzitur shumë për ty18/07/20103.44 MB667 herë298 herë0
Gjyste Vulaj > Je 1-shi18/07/20103.44 MB528 herë261 herë0
Gjyste Vulaj > Luaj me mua18/07/20103.44 MB661 herë331 herë0
Gjyste Vulaj > Më shpëto ose më vra18/07/20103.44 MB507 herë243 herë0
Gjyste Vulaj > Potpuri popullore18/07/20103.45 MB775 herë348 herë0
Gjyste Vulaj > Potpuri popullore - Live18/07/20103.44 MB650 herë273 herë0
Gjyste Vulaj > Si akullorja në korrik18/07/20103.45 MB525 herë278 herë1
Gjyste Vulaj > Të padit syri kur dashuron18/07/20103.44 MB509 herë215 herë0
Gjyste Vulaj > Ti më bën të pasur pa para18/07/20103.44 MB535 herë195 herë1
Gjyste Vulaj > Ti veq ti18/07/20103.45 MB526 herë243 herë0
Gjyste Vulaj > Zemra me ngjitëse nuk kapet18/07/20103.44 MB425 herë155 herë0
Gjyste Vulaj > Asnjëherë nuk ta kam prish18/07/20103.45 MB524 herë207 herë0
Gjyste Vulaj > Zemër, zemër18/07/20103.45 MB622 herë375 herë1
Gjyste Vulaj > Shkrihem pikë, pikë20/04/20103.26 MB755 herë489 herë0
Gjyste Vulaj > Veq ti20/04/20103.26 MB628 herë373 herë1
Gjyste Vulaj > Atdheu im eshte Shqiperia02/01/20083.27 MB729 herë11512 herë134
Gjyste Vulaj > Nuse sot po shkoj02/01/20083.44 MB768 herë7812 herë44
Gjyste Vulaj > Unë esëll ti i abuzuar30/10/20073.04 MB495 herë3282 herë9
Gjyste Vulaj > Ti që t`dua po më vret30/10/20073.02 MB487 herë2099 herë4
Gjyste Vulaj > Shoqe, shoqe30/10/20072.90 MB580 herë1990 herë20
Gjyste Vulaj > Shah Mat30/10/20072.61 MB622 herë2622 herë12
Gjyste Vulaj > Rregjoj dashurija30/10/20074.33 MB456 herë1185 herë6
Gjyste Vulaj > Recete e dashurisë30/10/20072.99 MB451 herë1237 herë6
Gjyste Vulaj > Puthja e fundit30/10/20074.46 MB647 herë2611 herë7
Gjyste Vulaj > Puqur unë dhe ty30/10/20073.63 MB427 herë1049 herë8
Gjyste Vulaj > O qoban30/10/20074.92 MB706 herë1722 herë11
Gjyste Vulaj > Me ty, pa ty30/10/20074.58 MB525 herë1742 herë1
Gjyste Vulaj > Më mbyte me premtime30/10/20074.50 MB449 herë1080 herë4
Gjyste Vulaj > Jam e jotja30/10/20074.57 MB624 herë1891 herë11
Gjyste Vulaj > Dështoi darsma e jonë30/10/20074.25 MB471 herë1304 herë2
Gjyste Vulaj > Jam e lindur31/01/20072.98 MB490 herë3899 herë8
Gjyste Vulaj > Dashuroj21/12/20063.34 MB454 herë1609 herë0
Gjyste Vulaj > Vdeksha për ty08/07/20063.02 MB659 herë5186 herë13
Gjyste Vulaj > Trokit në zemërën time08/07/20063.45 MB469 herë2460 herë2
Gjyste Vulaj > Të dua08/07/20062.38 MB505 herë2387 herë3
Gjyste Vulaj > Të dashuroj08/07/20063.03 MB516 herë2289 herë4
Gjyste Vulaj > Sot është dasma jonë08/07/20063.45 MB577 herë2997 herë3
Gjyste Vulaj > Servil08/07/20063.23 MB434 herë1958 herë1
Gjyste Vulaj > Sa e ëmbel aq e hidhur08/07/20063.52 MB534 herë2557 herë0
Gjyste Vulaj > Nusja e bukur mashallah08/07/20063.34 MB651 herë3574 herë7
Gjyste Vulaj > Kur vishem me dekolte08/07/20063.34 MB453 herë2124 herë0
Gjyste Vulaj > Kur të bëhet deti kos08/07/20063.35 MB497 herë2488 herë2
Gjyste Vulaj > Knaqu edhe sonte08/07/20063.54 MB593 herë3689 herë4
Gjyste Vulaj > E mas detin me filxhan08/07/20063.24 MB536 herë3363 herë1
Gjyste Vulaj > Dashuria nuk ka çmim08/07/20063.36 MB672 herë5988 herë56

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!