AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > N > NRG Band

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
NRG Band > Pa ty so ka rrihet24/06/20137.52 MB278 herë207 herë0
NRG Band > Magdalena19/10/20124.86 MB718 herë1421 herë0
NRG Band > Without her14/06/20113.25 MB422 herë204 herë0
NRG Band > Ti je drit e une jam yll14/06/20114.41 MB595 herë405 herë0
NRG Band > Po bie shi14/06/20113.91 MB393 herë234 herë0
NRG Band > Open up your eyes14/06/20114.43 MB212 herë125 herë0
NRG Band > Me gaz e me lot14/06/20113.33 MB413 herë519 herë0
NRG Band > Let it rain14/06/20113.88 MB229 herë123 herë0
NRG Band > I know you know14/06/20113.34 MB262 herë174 herë0
NRG Band > Ekatherina14/06/20113.31 MB305 herë204 herë1
NRG Band > Ashtu sikur dje14/06/20113.81 MB434 herë1170 herë0
NRG Band > As the other day14/06/20113.81 MB173 herë92 herë0
NRG Band > Ajo mua mdon14/06/20113.25 MB293 herë191 herë0
NRG Band > Veç asaj - Dj Neti - Remix29/05/20113.13 MB340 herë240 herë1
NRG Band > Capital T - Veq asaj28/05/20115.68 MB484 herë581 herë0
NRG Band > Rina, Rina - Dj Neti - Club Mix23/02/20113.47 MB666 herë535 herë0
NRG Band > Rina, Rina23/02/20113.33 MB1045 herë2085 herë0
NRG Band > Love me07/07/20103.33 MB592 herë508 herë0
NRG Band > Atmosfera08/06/20103.16 MB894 herë1123 herë3
NRG Band > Duajëm21/04/20103.34 MB741 herë911 herë1
NRG Band > Hajde me mu nje nate29/07/20084.83 MB519 herë1129 herë0
NRG Band > Për herë të parë kur dashuron18/06/20073.75 MB486 herë807 herë2
NRG Band > Luja babë luja20/12/20063.63 MB632 herë1535 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!