AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > N > Nazife Bunjaku

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Nazife Bunjaku > Merita Bunjaku - Në flak të kuqe u ndez Gjakova20/07/20133.11 MB185 herë80 herë0
Nazife Bunjaku > Merita Bunjaku - Mitrovica20/07/20133.87 MB205 herë78 herë0
Nazife Bunjaku > Merita Bunjaku - Në Dardani bin tupanat20/07/20132.63 MB232 herë82 herë0
Nazife Bunjaku > Merita Bunjaku - Beteja e Koshares20/07/20133.76 MB222 herë78 herë0
Nazife Bunjaku > Merita Bunjaku - Moj e mira nga Gjakova20/07/20133.34 MB209 herë71 herë0
Nazife Bunjaku > Merita Bunjaku - Po kuvendin nanë e bijë20/07/20132.77 MB237 herë72 herë0
Nazife Bunjaku > Merita Bunjaku - Vendi i dashur ku u linda20/07/20133.25 MB343 herë109 herë0
Nazife Bunjaku > Merita Bunjaku - Qohu moj Mahmudi20/07/20133.39 MB328 herë95 herë0
Nazife Bunjaku > Merita Bunjaku - Ti në zemrën time21/07/20103.31 MB740 herë314 herë0
Nazife Bunjaku > Merita Bunjaku - Nusja e dhëndrri krah për krah21/07/20103.46 MB531 herë276 herë0
Nazife Bunjaku > Merita Bunjaku - Ngjitet kana21/07/20103.04 MB372 herë214 herë0
Nazife Bunjaku > Merita Bunjaku - Qaj Mihane21/07/20103.77 MB514 herë237 herë0
Nazife Bunjaku > Merita Bunjaku - Këngë dasmash21/07/20102.00 MB595 herë285 herë0
Nazife Bunjaku > Merita Bunjaku - Kan met knu lulije21/07/20102.57 MB418 herë200 herë0
Nazife Bunjaku > Merita Bunjaku - Ka faj syri që t`ka pa21/07/20102.00 MB449 herë214 herë0
Nazife Bunjaku > Merita Bunjaku - Hyn në valle prishtinase21/07/20102.59 MB373 herë160 herë0
Nazife Bunjaku > Merita Bunjaku - Djali dadës21/07/20103.86 MB440 herë189 herë0
Nazife Bunjaku > Une e di28/07/20081.90 MB1002 herë1006 herë2
Nazife Bunjaku > Zef Beka - Ugurolla djemt e ri07/07/20081.32 MB642 herë2153 herë6
Nazife Bunjaku > Zef Beka - Sna la ky merak07/07/20081.57 MB370 herë1086 herë0
Nazife Bunjaku > Zef Beka - Qka te kerkojsh ke me gjet07/07/20081.59 MB391 herë1262 herë2
Nazife Bunjaku > Zef Beka - Nikaj merturi07/07/20081.47 MB355 herë952 herë0
Nazife Bunjaku > Zef Beka - Ndasht ndasht07/07/20081.36 MB299 herë733 herë1
Nazife Bunjaku > Zef Beka - Loti rrjedh nga dashuria07/07/20081.36 MB432 herë999 herë2
Nazife Bunjaku > Zef Beka - Ju thrret nena07/07/20081.14 MB437 herë1216 herë0
Nazife Bunjaku > Në Mitrovicë rrehi teli28/01/20073.34 MB727 herë2608 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!