AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Adelina Tahiri

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Adelina Tahiri > S`je i pari26/06/20136.07 MB309 herë114 herë0
Adelina Tahiri > Ik te ajo01/02/20132.92 MB271 herë118 herë0
Adelina Tahiri > Oh dashuri01/02/20134.33 MB171 herë89 herë0
Adelina Tahiri > Elgit Doda - Kujtim04/08/20125.30 MB276 herë201 herë0
Adelina Tahiri > Fiton Jusa - Trilioner31/07/20124.86 MB185 herë96 herë0
Adelina Tahiri > Bad boy24/01/20114.70 MB763 herë441 herë0
Adelina Tahiri > Jam e vogël26/07/20103.27 MB709 herë430 herë0
Adelina Tahiri > Eliksir07/07/20104.11 MB365 herë221 herë0
Adelina Tahiri > Nuk jam penduar07/06/20103.30 MB743 herë644 herë1
Adelina Tahiri > F-Kay - Magnet11/05/20102.89 MB592 herë495 herë1
Adelina Tahiri > Lemza21/04/20103.36 MB560 herë388 herë0
Adelina Tahiri > Manipulator21/04/20103.32 MB498 herë400 herë0
Adelina Tahiri > Genjeshtar28/07/20083.00 MB371 herë410 herë1
Adelina Tahiri > Narcizoid26/10/20073.21 MB551 herë838 herë19

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!