AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > Ryva Kajtazi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Ryva Kajtazi > Për ty flas17/07/20133.17 MB256 herë136 herë0
Ryva Kajtazi > Duhemi01/02/20133.44 MB172 herë108 herë0
Ryva Kajtazi > Nata12/08/20125.04 MB211 herë144 herë0
Ryva Kajtazi > Hajde zemër - Dj Neti ReMix01/07/20114.08 MB401 herë327 herë0
Ryva Kajtazi > Hajde zemër28/06/20115.49 MB590 herë866 herë1
Ryva Kajtazi > Ti se din çka don04/05/20114.74 MB394 herë264 herë0
Ryva Kajtazi > Me pizhamat e tua - Remix19/08/20103.32 MB308 herë151 herë0
Ryva Kajtazi > Nëpër shtratin tënd19/08/20103.26 MB321 herë170 herë0
Ryva Kajtazi > Më thuaj19/08/20102.93 MB246 herë150 herë0
Ryva Kajtazi > Barnatorja19/08/20103.50 MB233 herë130 herë0
Ryva Kajtazi > Hipnotizon21/06/20103.05 MB313 herë331 herë0
Ryva Kajtazi > Në pizhama20/04/20103.27 MB298 herë152 herë0
Ryva Kajtazi > Veq ty të du18/04/20103.49 MB305 herë199 herë0
Ryva Kajtazi > Në mendjen time18/04/20103.61 MB254 herë182 herë0
Ryva Kajtazi > Me pelqen17/08/20082.37 MB311 herë2673 herë26
Ryva Kajtazi > E kam kot21/05/20083.48 MB218 herë1313 herë6
Ryva Kajtazi > Iluzion23/12/20072.90 MB418 herë2529 herë105

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!