AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > E > Emine Toska

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Emine Toska > Unë jam vajzë urbane14/05/20134.09 MB129 herë29 herë0
Emine Toska > Pse ik prej meje, pse largohesh08/05/20134.66 MB91 herë33 herë0
Emine Toska > Ni natë pa gjumë30/01/20134.67 MB61 herë29 herë0
Emine Toska > Një natë pa gjum23/01/20116.32 MB253 herë106 herë0
Emine Toska > S`më ke për një ditë18/04/20103.18 MB307 herë124 herë0
Emine Toska > Natë pa gjumë18/04/20103.28 MB170 herë93 herë0
Emine Toska > A sa shumë ju kam lakmi27/06/20072.99 MB143 herë284 herë0
Emine Toska > Shumë ju kam lakmi20/01/20072.99 MB146 herë534 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!