AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Adelina Berisha

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Adelina Berisha > Tjera ska08/05/20133.38 MB496 herë139 herë0
Adelina Berisha > Whats your name29/07/20123.74 MB304 herë127 herë0
Adelina Berisha > On Air - Remix - Dj Neti02/05/20113.42 MB717 herë481 herë1
Adelina Berisha > Kompliment18/07/20103.50 MB1050 herë921 herë4
Adelina Berisha > Kujdes07/06/20102.77 MB810 herë542 herë1
Adelina Berisha > Party People17/04/20103.53 MB852 herë1031 herë3
Adelina Berisha > Une jam ajo11/01/20084.74 MB933 herë2220 herë86

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!