AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Saranda Ademi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Saranda Ademi > Për ty17/04/20103.30 MB396 herë104 herë0
Saranda Ademi > Mbrëmje në Prishtinë17/04/20102.85 MB261 herë72 herë1
Saranda Ademi > Horoskopi17/04/20103.48 MB192 herë66 herë0
Saranda Ademi > Hero i imi17/04/20103.77 MB217 herë60 herë3
Saranda Ademi > Eja17/04/20103.12 MB325 herë74 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!