AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > L > Lyrical Son

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Lyrical Son > Nuke - Mos shko12/07/20133.00 MB220 herë78 herë0
Lyrical Son > ErgeNR - La pintamilja18/08/20124.76 MB204 herë89 herë0
Lyrical Son > Ilirët - Oj Kosovë01/08/20126.05 MB171 herë62 herë0
Lyrical Son > Qëllimi01/08/20129.19 MB127 herë84 herë0
Lyrical Son > Don P - 2po2 - Me qef - Dream City29/07/20127.37 MB201 herë57 herë0
Lyrical Son > Pse t`fola u njoftova me ty03/08/20113.82 MB546 herë772 herë0
Lyrical Son > Singullar dhe Mc Kresha - Kon pe shan me nan16/06/20114.81 MB294 herë286 herë0
Lyrical Son > B2N - Albania, Kosova, Tirana, Prishtina13/06/20114.35 MB368 herë151 herë0
Lyrical Son > B2N - Are you ready13/06/20114.35 MB143 herë92 herë0
Lyrical Son > Mc Kresha dhe Capital-T - Baby I do it06/05/20116.04 MB311 herë213 herë0
Lyrical Son > Mc Kresha - Pa mu06/05/20116.61 MB318 herë246 herë0
Lyrical Son > Big Xik - Si e ki familjen - Censured07/07/20103.41 MB335 herë207 herë1
Lyrical Son > Newpoorn - Shihemi prap30/06/20102.94 MB287 herë252 herë0
Lyrical Son > Tabullarasa21/06/20103.34 MB734 herë1156 herë3
Lyrical Son > feat Mc Kresha and Noga - Soldier11/06/20104.96 MB359 herë412 herë2
Lyrical Son > Skillz - Veq per trip17/08/20083.13 MB284 herë6664 herë31
Lyrical Son > Real1 - High medet High17/08/20083.29 MB218 herë2819 herë15
Lyrical Son > Mc Kresha dhe K-os - E boj me qef17/08/20082.98 MB268 herë4819 herë37
Lyrical Son > Etno Engjujt- Up in Da club17/08/20082.91 MB223 herë3258 herë21
Lyrical Son > Etno Engjujt - Bling Bling17/08/20083.51 MB203 herë3110 herë15
Lyrical Son > Dafina Zeqiri - Hot shorts17/08/20083.28 MB223 herë2873 herë16
Lyrical Son > Tjeter kah17/08/20083.21 MB140 herë1142 herë5
Lyrical Son > Tanga17/08/20082.78 MB163 herë1316 herë4
Lyrical Son > Sexy Linda17/08/20082.87 MB385 herë6590 herë59
Lyrical Son > Po pritoj17/08/20084.52 MB318 herë2192 herë14
Lyrical Son > Ncuk komercial17/08/20085.83 MB135 herë961 herë0
Lyrical Son > Mu ba estrad17/08/20083.91 MB152 herë2079 herë10
Lyrical Son > Je jasht17/08/20082.75 MB156 herë1111 herë1
Lyrical Son > Aprili li li17/08/20082.99 MB220 herë2602 herë15
Lyrical Son > Intro17/08/20081.20 MB106 herë542 herë3
Lyrical Son > Arba Sound - Prej aty ku na vimë27/12/20072.81 MB161 herë1140 herë5
Lyrical Son > Mad Lion ft. Mc Kresha FFJ - Kceni me mu16/02/20074.48 MB199 herë581 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!