AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Shkumbin Ismaili

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Shkumbin Ismaili > Mos më akuzo25/06/20133.04 MB638 herë233 herë0
Shkumbin Ismaili > Gold AG - Lamtumirë04/11/20123.31 MB763 herë355 herë0
Shkumbin Ismaili > Ti nuk më kupton04/11/20123.89 MB587 herë279 herë0
Shkumbin Ismaili > Ditët pa ty04/11/20123.56 MB475 herë229 herë0
Shkumbin Ismaili > Cauca e Tetovës04/11/20123.17 MB513 herë186 herë0
Shkumbin Ismaili > Asnjë lule smbet nga vera04/11/20124.32 MB604 herë228 herë0
Shkumbin Ismaili > Asgjë nuk shkon04/11/20123.05 MB800 herë265 herë0
Shkumbin Ismaili > A më ke thënë ti vetë04/11/20122.86 MB516 herë230 herë0
Shkumbin Ismaili > Ton Voka - Mbete një kujtim04/11/20123.48 MB438 herë192 herë0
Shkumbin Ismaili > Shkurt e shqip28/10/20123.66 MB429 herë248 herë0
Shkumbin Ismaili > A më ke thënë ti vet19/10/20122.85 MB403 herë202 herë0
Shkumbin Ismaili > Të lutem shko26/07/20104.17 MB1154 herë1069 herë1
Shkumbin Ismaili > Ditët pa ty04/07/20103.56 MB785 herë779 herë1
Shkumbin Ismaili > Ti largohesh17/08/20083.49 MB754 herë3710 herë12
Shkumbin Ismaili > Te kam yll bote17/08/20082.73 MB701 herë3368 herë18
Shkumbin Ismaili > Ndoshta gabova17/08/20083.30 MB911 herë4968 herë15
Shkumbin Ismaili > Kush je ti17/08/20083.22 MB629 herë2262 herë7
Shkumbin Ismaili > E teprove17/08/20083.03 MB526 herë2354 herë10
Shkumbin Ismaili > E bukura ime17/08/20083.23 MB809 herë3695 herë12
Shkumbin Ismaili > C`mallem17/08/20084.38 MB546 herë2664 herë10
Shkumbin Ismaili > Bindem09/05/20084.01 MB786 herë3349 herë18
Shkumbin Ismaili > Vargjet e fundit30/10/20073.68 MB879 herë3018 herë51

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!