AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Sala dhe Remzije

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Sala dhe Remzije > Asnjëherë nuk të harrova21/07/20103.36 MB704 herë308 herë0
Sala dhe Remzije > Erdhëm oj lulije21/07/20102.75 MB645 herë302 herë0
Sala dhe Remzije > Lum kush e merr djalin e vetëm21/07/20103.13 MB451 herë230 herë0
Sala dhe Remzije > O djalo dylbero21/07/20102.79 MB469 herë168 herë0
Sala dhe Remzije > Po na merr vallja hijeshi21/07/20103.18 MB468 herë257 herë0
Sala dhe Remzije > Qik hasreti21/07/20103.58 MB427 herë210 herë0
Sala dhe Remzije > Sa t`na don lulija nanën21/07/20102.24 MB425 herë200 herë0
Sala dhe Remzije > Top sheqeri21/07/20103.90 MB358 herë175 herë0
Sala dhe Remzije > Quni vogel i bukur shum17/08/20082.91 MB416 herë1452 herë2
Sala dhe Remzije > Po bjen defi17/08/20083.76 MB677 herë1670 herë2
Sala dhe Remzije > Naj naj naj17/08/20083.06 MB550 herë1089 herë0
Sala dhe Remzije > Mora kengen ta kendoj17/08/20083.32 MB464 herë953 herë0
Sala dhe Remzije > Moj e mir e bukur shum17/08/20082.97 MB631 herë1036 herë0
Sala dhe Remzije > Luni vajza luni quna17/08/20083.03 MB392 herë878 herë0
Sala dhe Remzije > Lujna knojna me dahire17/08/20083.49 MB418 herë906 herë0
Sala dhe Remzije > Luj luj se te paska hije17/08/20083.26 MB517 herë886 herë1
Sala dhe Remzije > Kam gabuar shum qe nuk te kam besu17/08/20083.95 MB390 herë880 herë0
Sala dhe Remzije > Era po fryn17/08/20082.92 MB372 herë571 herë1
Sala dhe Remzije > Dhenderr nusen me sajdis17/08/20082.71 MB402 herë746 herë3
Sala dhe Remzije > Bijo mori bijo o moj buze qershi17/08/20082.88 MB556 herë921 herë1
Sala dhe Remzije > Kur të lash Kosovë14/07/20064.88 MB530 herë1842 herë6
Sala dhe Remzije > Baladë për ushtarin14/07/20065.09 MB424 herë1657 herë9
Sala dhe Remzije > E kërkoj varrin e vëllait14/07/20063.84 MB399 herë1507 herë0
Sala dhe Remzije > Aty ku bashkohet drini14/07/20062.94 MB550 herë1212 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!