AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Bajram Gigolli

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Bajram Gigolli > Quni i lalës31/07/20124.50 MB354 herë109 herë0
Bajram Gigolli > Këngë arshiknije31/07/20122.36 MB328 herë78 herë0
Bajram Gigolli > Mos më le31/07/20123.02 MB266 herë46 herë0
Bajram Gigolli > Lulia31/07/20123.25 MB295 herë89 herë0
Bajram Gigolli > Kush u qu ni loj me lu31/07/20121.87 MB360 herë86 herë0
Bajram Gigolli > Ball për ball31/07/20122.59 MB229 herë61 herë0
Bajram Gigolli > Dashuria nuk ka lojë31/07/20121.63 MB237 herë43 herë0
Bajram Gigolli > Tallava 201231/07/20123.80 MB441 herë128 herë0
Bajram Gigolli > Kur ta kujtojsh Prishtinën31/07/20123.35 MB287 herë62 herë0
Bajram Gigolli > Në kajde defi31/07/20124.90 MB249 herë73 herë0
Bajram Gigolli > Kjo dashnia31/07/20125.00 MB253 herë53 herë0
Bajram Gigolli > Mihone16/05/20113.74 MB688 herë347 herë0
Bajram Gigolli > Ibrahim Rugova26/07/20103.80 MB726 herë338 herë0
Bajram Gigolli > Si ke puna për me dalë16/07/20101.89 MB515 herë216 herë0
Bajram Gigolli > Po shkojm te shoku jonë16/07/20101.26 MB424 herë182 herë0
Bajram Gigolli > Nusja jonë16/07/20101.55 MB517 herë220 herë2
Bajram Gigolli > Nuse për vlla16/07/20102.04 MB444 herë187 herë0
Bajram Gigolli > Mos, mos16/07/20101.80 MB352 herë132 herë0
Bajram Gigolli > Lumja tokë16/07/20101.15 MB359 herë153 herë0
Bajram Gigolli > Kemi ngrit flamurin16/07/2010894.00 KB440 herë171 herë0
Bajram Gigolli > Fluturo moj flutur16/07/20102.14 MB441 herë174 herë0
Bajram Gigolli > A me fol, a mos me fol16/07/20102.11 MB388 herë167 herë0
Bajram Gigolli > Valle Folklorike17/08/20081.89 MB521 herë2128 herë5
Bajram Gigolli > Oj Lulie17/08/20088.07 MB590 herë2059 herë5
Bajram Gigolli > Mitrovic Rrehi Teli17/08/20084.41 MB479 herë1363 herë2
Bajram Gigolli > Ne Kajde Te Defit17/08/20084.39 MB425 herë1335 herë2
Bajram Gigolli > Jom Ba Si Det i Vdekur17/08/20083.23 MB303 herë853 herë5
Bajram Gigolli > Jena Gezu Kur e Pash at Vajzen te shkolla17/08/20086.87 MB497 herë1524 herë8
Bajram Gigolli > Jom De me Raki17/08/20087.64 MB446 herë1079 herë2
Bajram Gigolli > Hajredin Pasha17/08/20083.99 MB436 herë1090 herë2
Bajram Gigolli > Gurbeti17/08/20084.42 MB407 herë1263 herë4
Bajram Gigolli > Dashuri e vjeter17/08/20083.05 MB358 herë838 herë2
Bajram Gigolli > Këngë dasmash - Tallava për Prizren21/05/200816.19 MB1167 herë1779 herë3
Bajram Gigolli > Po vjen nusja21/07/20071.24 MB854 herë4269 herë37

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!