AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > D > Dafina Zeqiri

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Dafina Zeqiri > Bloodah08/05/20133.20 MB350 herë238 herë0
Dafina Zeqiri > Your love27/04/20135.38 MB271 herë100 herë0
Dafina Zeqiri > Veç ti02/02/20137.13 MB544 herë312 herë0
Dafina Zeqiri > Your Love01/02/20135.18 MB191 herë81 herë0
Dafina Zeqiri > Dangerously in love02/08/20114.63 MB715 herë812 herë0
Dafina Zeqiri > Naim Krasniqi - A të kujtohet kur jemi krue06/05/20112.89 MB986 herë712 herë0
Dafina Zeqiri > Kush do më ngushlloj24/01/20115.84 MB1107 herë683 herë1
Dafina Zeqiri > Ledri - Pom pëlqen23/01/20116.18 MB1050 herë1532 herë1
Dafina Zeqiri > Çuni i mamas20/07/20103.02 MB1186 herë917 herë0
Dafina Zeqiri > Vigun - Blla, blla, blla07/07/20102.78 MB770 herë446 herë3
Dafina Zeqiri > Rock this club21/04/20104.84 MB978 herë1124 herë4
Dafina Zeqiri > Stupid in love - Live21/04/20103.81 MB717 herë425 herë3
Dafina Zeqiri > F Kay - Edhe njo20/04/20104.91 MB927 herë541 herë4
Dafina Zeqiri > Zi e terr29/07/20083.16 MB711 herë5726 herë28
Dafina Zeqiri > Shoku i ti29/07/20082.39 MB522 herë2760 herë16
Dafina Zeqiri > My number29/07/20083.13 MB514 herë2038 herë9
Dafina Zeqiri > Mashkujt si ti29/07/20082.99 MB599 herë2282 herë11
Dafina Zeqiri > Manushaqe29/07/20082.93 MB600 herë2825 herë33
Dafina Zeqiri > Knockdown29/07/20082.85 MB451 herë2188 herë14
Dafina Zeqiri > Ka stop ka blok29/07/20082.41 MB588 herë2227 herë39
Dafina Zeqiri > Just me29/07/20082.91 MB478 herë1374 herë9
Dafina Zeqiri > Interlude29/07/2008557.21 KB396 herë906 herë34
Dafina Zeqiri > Hot shorts29/07/20083.28 MB556 herë2108 herë21
Dafina Zeqiri > Harrimi i dashuris29/07/20083.91 MB599 herë1999 herë9
Dafina Zeqiri > Adios29/07/20082.74 MB649 herë4297 herë50
Dafina Zeqiri > Hekurani - Knockdown28/07/20084.29 MB487 herë1985 herë19
Dafina Zeqiri > Rrallë e përmallë21/07/20073.98 MB977 herë4216 herë414

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!