AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > D > Dj Blunt

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Dj Blunt > Real 1 - Nëse mdon ti12/07/20133.98 MB147 herë77 herë0
Dj Blunt > Real 1 ft Gjira - Dasma shqiptare12/07/20134.69 MB215 herë70 herë0
Dj Blunt > Real 1 ft Mentor Haziri - Më fal12/07/20134.67 MB91 herë32 herë0
Dj Blunt > Real 1 ft Samanta Karavella - Bota shumë e vogël12/07/20135.22 MB101 herë33 herë0
Dj Blunt > Real 1 ft Samanta Karavella - Falje mos kërko12/07/20134.58 MB109 herë29 herë0
Dj Blunt > Real 1, Dhurata Dora, Lumi B - Edhe pak12/07/20135.29 MB312 herë210 herë0
Dj Blunt > Real 1, Vig Poppa, Freaks - Summer Jam12/07/20134.86 MB136 herë24 herë0
Dj Blunt > Real 1 dhe Da Ghost - Ditë e natë03/08/20114.56 MB434 herë182 herë0
Dj Blunt > Real 1 dhe Kaos - Mos u nal03/08/20112.80 MB301 herë147 herë0
Dj Blunt > Real 1 - Sexy Love03/08/20113.96 MB270 herë91 herë0
Dj Blunt > Real 1 dhe Big D - Biznis - Bonus Track02/08/20113.34 MB143 herë65 herë0
Dj Blunt > Real 1 dhe Noizy - Sen tjetër nuk vyn02/08/20113.85 MB217 herë119 herë0
Dj Blunt > Real 1 dhe Da Ligs - Summer jam02/08/20113.16 MB213 herë61 herë0
Dj Blunt > Seh-Dat02/08/20113.07 MB127 herë122 herë0
Dj Blunt > Real 1, Big D dhe Rona - Pump up the jam - Rmx02/08/20118.87 MB137 herë57 herë0
Dj Blunt > Real 1 - NR Force02/08/20115.61 MB120 herë59 herë0
Dj Blunt > Real 1 dhe Etnon - Music is my ghetto02/08/20113.51 MB144 herë74 herë0
Dj Blunt > Real 1 - Miss u02/08/20119.41 MB104 herë37 herë0
Dj Blunt > Real 1, MC Kresh dhe Lyrical Son - Here we are02/08/20117.69 MB126 herë52 herë0
Dj Blunt > Real 1, 2po2 dhe Capital T - Hello02/08/20115.75 MB165 herë68 herë0
Dj Blunt > Real 1 dhe TDS - Bang bang02/08/20116.09 MB162 herë146 herë0
Dj Blunt > Real 1 - Seh Dat09/06/20114.41 MB200 herë140 herë0
Dj Blunt > Lyrical Son dhe Dafina Rexhepi - VIP02/09/20103.06 MB674 herë607 herë1
Dj Blunt > Etnon ft Real1 - Music is my ghetto13/08/20103.51 MB364 herë413 herë1
Dj Blunt > Big D, Real 1, Rona - Pump up the jam07/07/20108.81 MB318 herë310 herë1
Dj Blunt > Noizy Real1 - Rrugës tu shku03/07/20107.32 MB538 herë461 herë1
Dj Blunt > Nora Istrefi and Real 1 - Nr 125/05/20102.75 MB582 herë561 herë1
Dj Blunt > Real 1 Feat Big D - Classic Remix09/05/20104.21 MB355 herë315 herë0
Dj Blunt > Real 1 - Go Dj28/07/20083.69 MB263 herë3558 herë6
Dj Blunt > Uchh28/07/20083.04 MB164 herë1447 herë2
Dj Blunt > Tr003428/07/20083.00 MB161 herë1084 herë1
Dj Blunt > Puff nBlow28/07/20083.05 MB157 herë940 herë0
Dj Blunt > En marge28/07/20083.89 MB134 herë655 herë0
Dj Blunt > Aj Aj28/07/20082.87 MB226 herë2300 herë3
Dj Blunt > A po Don kesh28/07/20083.14 MB248 herë2276 herë6
Dj Blunt > Kur hina na28/07/20083.61 MB208 herë1708 herë3
Dj Blunt > 8 me blunt28/07/20083.09 MB183 herë955 herë1
Dj Blunt > Eki nox - Wolf20/01/20073.57 MB146 herë926 herë0
Dj Blunt > K-OS - Ven25/12/20063.29 MB191 herë2007 herë0
Dj Blunt > Lyrical Song - Unstoppable25/12/20063.84 MB261 herë1900 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!