AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Merita Bunjaku

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Merita Bunjaku > Malli për nanën14/05/20134.80 MB204 herë80 herë0
Merita Bunjaku > Me sy të shikoj01/07/20103.41 MB677 herë337 herë0
Merita Bunjaku > Vijne vaporat28/07/20083.15 MB513 herë2218 herë1
Merita Bunjaku > Udhes se shullanit28/07/20083.62 MB383 herë1171 herë0
Merita Bunjaku > Po martojm qiftin e ri28/07/20082.97 MB488 herë1611 herë4
Merita Bunjaku > Mora testin28/07/20082.55 MB350 herë984 herë0
Merita Bunjaku > Moj pejane28/07/20083.42 MB298 herë978 herë3
Merita Bunjaku > Me sy te shikoj28/07/20081.88 MB315 herë1115 herë3
Merita Bunjaku > Lujma doren28/07/20082.76 MB395 herë1148 herë2
Merita Bunjaku > Kur nje nat ne gurbet28/07/20084.04 MB378 herë1496 herë1
Merita Bunjaku > Hajde lule28/07/20083.68 MB359 herë854 herë1
Merita Bunjaku > Dil moj vajz te bunari28/07/20082.86 MB424 herë989 herë0
Merita Bunjaku > Bukuri te shoh me sy28/07/20082.10 MB314 herë799 herë1
Merita Bunjaku > Boll rrena tkan fol28/07/20083.43 MB331 herë1002 herë2
Merita Bunjaku > Dj Caja - Paske pas tjetrin - House mix21/12/20063.43 MB256 herë1004 herë6

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!