AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Besim Shabani

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Besim Shabani > Qaj moj lule07/07/20084.25 MB166 herë508 herë2
Besim Shabani > Oj dashnore07/07/20083.65 MB119 herë432 herë0
Besim Shabani > Mos ju vajza te reja07/07/20082.72 MB96 herë335 herë1
Besim Shabani > Jalla nan kam ra ndashni07/07/20084.03 MB98 herë963 herë0
Besim Shabani > Jalla moj mihane07/07/20084.33 MB118 herë424 herë1
Besim Shabani > Hajde luj me def07/07/20083.20 MB96 herë309 herë1
Besim Shabani > Moj katile07/07/20084.17 MB88 herë345 herë1
Besim Shabani > Larg prej meje ne gurbet07/07/20084.47 MB91 herë338 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!