AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Babeta Shahini

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Babeta Shahini > O ma17/08/20083.30 MB381 herë1724 herë4
Babeta Shahini > Mekat17/08/20083.33 MB198 herë776 herë3
Babeta Shahini > Zot o Zot05/06/20085.25 MB244 herë1577 herë6
Babeta Shahini > Vaj e vaj05/06/20083.77 MB230 herë2080 herë4
Babeta Shahini > Si karamele05/06/20084.04 MB287 herë1830 herë7
Babeta Shahini > Me mire syri se sa nami05/06/20083.95 MB209 herë965 herë4
Babeta Shahini > Lek lek05/06/20083.28 MB199 herë606 herë0
Babeta Shahini > Fiksim do te me kesh05/06/20083.82 MB169 herë489 herë1
Babeta Shahini > Cimcakizi05/06/20084.35 MB158 herë446 herë1
Babeta Shahini > Bateria full05/06/20085.21 MB150 herë559 herë2
Babeta Shahini > Ate qe deshiroj05/06/20083.22 MB192 herë492 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!