AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Berkani

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Berkani > AZ - Happy end16/03/20135.75 MB109 herë33 herë0
Berkani > By the way23/01/20115.24 MB418 herë291 herë0
Berkani > Mama Mia17/08/20083.20 MB449 herë3312 herë53
Berkani > Rruget 209/05/20084.49 MB304 herë3298 herë45
Berkani > Arta, Big Mama, Antigona dhe Valoni - Potpuri Popullore11/12/200712.39 MB395 herë2779 herë16
Berkani > Dashuri kronike19/11/20074.86 MB447 herë2903 herë123
Berkani > Kriza27/06/20072.96 MB537 herë397 herë1
Berkani > Të dashuroj18/06/20073.53 MB508 herë852 herë2
Berkani > Një në një miljon20/12/20062.58 MB469 herë1442 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!