AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > Ganimete Abazi - Ganja

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Ganimete Abazi - Ganja > Shko14/05/20133.22 MB464 herë108 herë0
Ganimete Abazi - Ganja > Kole Oroshi - Forca e fatit13/03/20134.44 MB477 herë166 herë0
Ganimete Abazi - Ganja > Vet e lype26/10/20073.50 MB968 herë4712 herë20
Ganimete Abazi - Ganja > Dyshoj20/01/20074.18 MB673 herë1407 herë2
Ganimete Abazi - Ganja > Gjysma tjeter21/12/20064.82 MB3049 herë3640 herë6
Ganimete Abazi - Ganja > Veq ta dish21/12/20063.22 MB573 herë1914 herë0
Ganimete Abazi - Ganja > Tradhtia21/12/20063.05 MB550 herë1650 herë3
Ganimete Abazi - Ganja > Sonte ne u ndam21/12/20063.55 MB575 herë2068 herë2
Ganimete Abazi - Ganja > Shko ne dreq te mallkuar21/12/20063.96 MB1073 herë4202 herë26
Ganimete Abazi - Ganja > S`mendoj per ty21/12/20063.70 MB770 herë2479 herë4
Ganimete Abazi - Ganja > Pse u ndam21/12/20062.45 MB508 herë1342 herë4
Ganimete Abazi - Ganja > Pellumbi21/12/20063.18 MB446 herë905 herë2
Ganimete Abazi - Ganja > Nuk e di21/12/20064.02 MB420 herë906 herë1
Ganimete Abazi - Ganja > Mos me fajsoni21/12/20064.23 MB1173 herë2902 herë5
Ganimete Abazi - Ganja > Mirupafshim21/12/20064.08 MB804 herë3368 herë10
Ganimete Abazi - Ganja > Me puth21/12/20062.75 MB568 herë1232 herë0
Ganimete Abazi - Ganja > Jo jo21/12/20063.66 MB570 herë1559 herë0
Ganimete Abazi - Ganja > Idioti21/12/20062.53 MB530 herë1585 herë0
Ganimete Abazi - Ganja > Era e harrimit21/12/20062.88 MB663 herë1349 herë0
Ganimete Abazi - Ganja > E humbur21/12/20063.40 MB455 herë1212 herë0
Ganimete Abazi - Ganja > Drita syve21/12/20063.37 MB535 herë2641 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!