AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Armend Shabani

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Armend Shabani > O kur e pash oj nane09/05/20085.06 MB170 herë821 herë11
Armend Shabani > Ndahet zemra ne dy pjese09/05/20085.49 MB93 herë468 herë7
Armend Shabani > Moj katile09/05/20081.62 MB89 herë433 herë15
Armend Shabani > Gruja ne amerik09/05/20085.43 MB110 herë605 herë6
Armend Shabani > As po as jo09/05/20084.70 MB59 herë253 herë6
Armend Shabani > Ike larg09/05/20083.53 MB78 herë280 herë10

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!