AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > N > Nikolle Nikprelaj

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Nikolle Nikprelaj > Një milion07/04/20133.36 MB436 herë232 herë0
Nikolle Nikprelaj > Atmosfera20/03/20134.94 MB279 herë98 herë0
Nikolle Nikprelaj > Pavaresia28/03/20084.63 MB585 herë3926 herë5
Nikolle Nikprelaj > Në dashuri bie shpejt02/01/20083.05 MB576 herë2221 herë4
Nikolle Nikprelaj > Hajde bashkë20/01/20072.67 MB623 herë1281 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!