AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > X > Xhuli

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Xhuli > Tupanat06/07/20112.80 MB424 herë213 herë0
Xhuli > Sa ke molle06/07/20112.54 MB247 herë122 herë0
Xhuli > Oj Lulija jonë06/07/20112.56 MB307 herë136 herë0
Xhuli > Moj Lulije06/07/20112.69 MB197 herë113 herë0
Xhuli > Martohet bija06/07/20114.57 MB172 herë96 herë0
Xhuli > Ma e mira06/07/20113.46 MB156 herë77 herë0
Xhuli > Lulijen prej kerri06/07/20112.53 MB129 herë75 herë0
Xhuli > Kush ta blejti orën06/07/20113.40 MB148 herë98 herë0
Xhuli > Kur të martoj baba06/07/20113.23 MB137 herë85 herë0
Xhuli > Kur ta kujtosh Prizrenin06/07/20113.56 MB156 herë76 herë0
Xhuli > Hajde hyn në valle06/07/20113.57 MB150 herë79 herë0
Xhuli > Darsëm të madhe bajm06/07/20113.51 MB150 herë91 herë0
Xhuli > Besoj në horizont21/04/20103.34 MB289 herë87 herë0
Xhuli > Do të harroj18/04/20103.18 MB254 herë102 herë0
Xhuli > Ajo29/07/20084.90 MB150 herë717 herë2
Xhuli > Pirat28/03/20083.32 MB193 herë578 herë3
Xhuli > Pa ty28/03/20083.02 MB122 herë844 herë0
Xhuli > Mesnate28/03/20083.73 MB200 herë695 herë0
Xhuli > Karshi karshi28/03/20083.61 MB167 herë555 herë2
Xhuli > Epitet Triumfal28/03/20083.11 MB132 herë731 herë2
Xhuli > Do te dua ty28/03/20082.80 MB157 herë750 herë2
Xhuli > Dilema28/03/20083.52 MB107 herë267 herë0
Xhuli > Për ato që si the18/06/20072.60 MB119 herë251 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!