AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Bajramali Idrizi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Bajramali Idrizi > Vet me the te dua28/03/20083.11 MB457 herë2046 herë4
Bajramali Idrizi > Une dhe ajo28/03/20083.28 MB272 herë696 herë2
Bajramali Idrizi > Tetovares28/03/20083.15 MB350 herë1013 herë0
Bajramali Idrizi > Solla - solla28/03/20082.98 MB274 herë755 herë1
Bajramali Idrizi > Sejzezo28/03/20083.23 MB298 herë751 herë0
Bajramali Idrizi > Per ty dashuri28/03/20083.60 MB174 herë379 herë0
Bajramali Idrizi > Pellumbi28/03/20083.67 MB200 herë384 herë1
Bajramali Idrizi > Nenes28/03/20083.57 MB200 herë507 herë0
Bajramali Idrizi > Mor pellumb28/03/20083.14 MB234 herë507 herë0
Bajramali Idrizi > Moj e mire28/03/20083.48 MB223 herë604 herë0
Bajramali Idrizi > Mjedis holla28/03/20082.56 MB282 herë435 herë2
Bajramali Idrizi > Me zu nje mall28/03/20084.01 MB216 herë361 herë0
Bajramali Idrizi > Mbreterija jone28/03/20083.52 MB124 herë215 herë1
Bajramali Idrizi > Maturantet28/03/20083.75 MB158 herë522 herë3
Bajramali Idrizi > Ku ishe ti - Potpuri28/03/20084.22 MB207 herë412 herë0
Bajramali Idrizi > Kopshti i dashurise28/03/20084.36 MB153 herë263 herë2
Bajramali Idrizi > Edhe une u dashurova28/03/20083.82 MB158 herë259 herë1
Bajramali Idrizi > Do te shkrihem28/03/20084.23 MB143 herë332 herë1
Bajramali Idrizi > Bini ju tupana - Potpuri28/03/20084.52 MB322 herë724 herë0
Bajramali Idrizi > 40 gersheta28/03/20083.79 MB232 herë326 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!