AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > F > Flori dhe Argjend Lloga

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Flori dhe Argjend Lloga > Vendu ku u rrita28/03/20084.80 MB333 herë3303 herë34
Flori dhe Argjend Lloga > Sulqe Begu28/03/20086.36 MB207 herë1925 herë15
Flori dhe Argjend Lloga > Stjuardesa28/03/20084.42 MB195 herë1182 herë18
Flori dhe Argjend Lloga > Pse nuk e pranon28/03/20083.10 MB150 herë1511 herë16
Flori dhe Argjend Lloga > Ndarja28/03/20082.62 MB156 herë1871 herë10
Flori dhe Argjend Lloga > Kalimtari i dashurise28/03/20083.79 MB190 herë1377 herë17
Flori dhe Argjend Lloga > Jam deh me raki28/03/20084.60 MB214 herë1434 herë6
Flori dhe Argjend Lloga > Hajde goce28/03/20083.18 MB196 herë1138 herë2
Flori dhe Argjend Lloga > E kam pritur28/03/20083.57 MB189 herë1012 herë20
Flori dhe Argjend Lloga > E Pabesa moj dashni28/03/20083.49 MB134 herë1259 herë2
Flori dhe Argjend Lloga > Njeri qesh e tjeteri qan28/06/20065.71 MB396 herë5149 herë10

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!