AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > G-Soldier

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
G-Soldier > ft Capital T dhe Adalard - Ama Numrin24/01/20083.78 MB193 herë1346 herë2
G-Soldier > ft Phat Beni - Ti se dine24/01/20083.65 MB100 herë540 herë0
G-Soldier > ft Phat Beni - Ti ke lind per mu24/01/20084.01 MB90 herë779 herë2
G-Soldier > ft Phat Beni - Rri24/01/20082.98 MB81 herë487 herë0
G-Soldier > ft Phat Beni - Apel24/01/20084.13 MB50 herë260 herë1
G-Soldier > ft Crash-K - Jom lodh me jete24/01/20085.89 MB83 herë426 herë1
G-Soldier > ft Adalard dhe Phat Beni - Mos fleni24/01/20083.24 MB63 herë311 herë0
G-Soldier > Jetoj ne stres24/01/20084.91 MB63 herë322 herë1
G-Soldier > Hajde merrmi ment24/01/20083.90 MB143 herë346 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!