AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > L > Lena

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Lena > Te kam dashur24/01/20083.32 MB223 herë1436 herë10
Lena > Te besoj ste besoj24/01/20083.35 MB118 herë569 herë3
Lena > Sa keq24/01/20082.89 MB86 herë345 herë0
Lena > Po dyshoj24/01/20082.90 MB75 herë484 herë1
Lena > Nuk e di24/01/20083.18 MB68 herë309 herë0
Lena > Ne zemrat tona24/01/20082.68 MB109 herë435 herë1
Lena > Me thuaj24/01/20082.80 MB76 herë302 herë1
Lena > E nuk kthehesh24/01/20083.71 MB85 herë326 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!