AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > Rovena Stefa

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Rovena Stefa > Gold AG - Thirrëm05/07/20134.66 MB135 herë51 herë0
Rovena Stefa > Eltoni - Hajde ti13/03/20133.15 MB137 herë79 herë0
Rovena Stefa > Elton - Hajde ti05/02/20136.42 MB137 herë78 herë0
Rovena Stefa > Leylim Ley31/01/20134.54 MB166 herë57 herë0
Rovena Stefa > Thrret Prizreni mori Shkodër - Live04/11/20123.05 MB188 herë115 herë0
Rovena Stefa > Nuse nuk u bëra, nëpër shtyllat e telefonit - Live04/11/20124.82 MB145 herë48 herë0
Rovena Stefa > Malli - Live04/11/20123.24 MB135 herë68 herë0
Rovena Stefa > Laylim ley - Live04/11/20122.86 MB143 herë103 herë0
Rovena Stefa > Në drras të vegut - Live04/11/20122.52 MB103 herë55 herë0
Rovena Stefa > Kanagjeqi, Burrë të martuar - Live04/11/20124.60 MB110 herë67 herë0
Rovena Stefa > Dasma, Llokumi - Live04/11/20124.66 MB131 herë42 herë0
Rovena Stefa > Këngë dasmash - Live04/11/20125.38 MB151 herë71 herë0
Rovena Stefa > Bolla Lara Lara, Dada Sale, Dëgjo Rovin - Live04/11/20124.97 MB130 herë40 herë0
Rovena Stefa > Live 201227/10/20122.82 MB93 herë54 herë0
Rovena Stefa > Sala Jashari - Amaneti19/10/20127.25 MB158 herë199 herë0
Rovena Stefa > Djepi01/08/20124.07 MB98 herë55 herë0
Rovena Stefa > E gjej03/08/20113.71 MB354 herë229 herë0
Rovena Stefa > Gjenerali03/08/20112.88 MB227 herë155 herë0
Rovena Stefa > Kthehu03/08/20113.52 MB265 herë145 herë0
Rovena Stefa > Gold AG dhe Pro Bend - Ndëgjo Rovin03/08/20113.40 MB540 herë479 herë0
Rovena Stefa > Kanagjeqi03/08/20113.45 MB452 herë407 herë0
Rovena Stefa > Gold AG - Thirrëm25/06/20113.17 MB401 herë337 herë2
Rovena Stefa > Nuse nuk u bëra - Remix25/01/20112.80 MB399 herë269 herë0
Rovena Stefa > Nuse nuk u bëra25/01/20112.87 MB379 herë305 herë0
Rovena Stefa > Mallkuar25/01/20113.82 MB381 herë320 herë0
Rovena Stefa > Irva Stefa - E gjej21/04/20105.90 MB539 herë311 herë0
Rovena Stefa > Burr te martuar dashurova29/07/20083.22 MB975 herë21260 herë230
Rovena Stefa > C`deshi zogeza ne dyqan29/07/20083.04 MB337 herë2766 herë8
Rovena Stefa > Disko Party29/07/20083.89 MB346 herë4309 herë4
Rovena Stefa > Keta te dy29/07/20083.77 MB275 herë2277 herë3
Rovena Stefa > Lum, lum29/07/20084.36 MB365 herë2507 herë3
Rovena Stefa > Malli29/07/20084.26 MB531 herë7292 herë21
Rovena Stefa > Nusja29/07/20083.89 MB371 herë2671 herë6
Rovena Stefa > Xhan moj yll, xhan mje hene29/07/20083.54 MB293 herë2068 herë3
Rovena Stefa > Zemra te thrret29/07/20084.05 MB273 herë2552 herë3
Rovena Stefa > Kthehu ti05/06/20084.65 MB282 herë8828 herë29
Rovena Stefa > Shpat Kasapi - Potpuri 200823/12/20073.89 MB559 herë8871 herë70
Rovena Stefa > Zotri anonim06/08/20073.58 MB281 herë592 herë1
Rovena Stefa > Sja ben pa mua21/12/20063.15 MB247 herë1956 herë5
Rovena Stefa > Mos ngacmo telat e mia21/12/20064.08 MB269 herë1088 herë2
Rovena Stefa > Me ty ne ferr21/12/20064.91 MB221 herë822 herë2
Rovena Stefa > Me kapel Kariocieri21/12/20063.69 MB612 herë1313 herë3
Rovena Stefa > Kthehem prap21/12/20063.55 MB274 herë857 herë0
Rovena Stefa > Jam embelsire21/12/20063.01 MB518 herë2203 herë8
Rovena Stefa > Dasma21/12/20068.58 MB1086 herë6131 herë21
Rovena Stefa > A po vjen me mue21/12/20063.36 MB1180 herë1632 herë1
Rovena Stefa > Energjia02/08/20063.38 MB305 herë2199 herë0
Rovena Stefa > Mos thuaj - Duet me Bleron02/08/20063.67 MB324 herë2919 herë0
Rovena Stefa > Dhëndër i valleve02/08/20063.64 MB231 herë2278 herë0
Rovena Stefa > Byrek, byrek02/08/20063.64 MB349 herë3034 herë1
Rovena Stefa > Çka më ka syni02/08/20062.97 MB482 herë4479 herë1
Rovena Stefa > Jam e jotja me tapi02/08/20062.69 MB286 herë2583 herë0
Rovena Stefa > Adresë pa emër02/08/20064.15 MB434 herë11052 herë33
Rovena Stefa > Hej, hej02/08/20062.96 MB389 herë3750 herë4
Rovena Stefa > Miss Kiss02/08/20063.05 MB382 herë2506 herë1
Rovena Stefa > Llokum02/08/20063.29 MB642 herë7702 herë2
Rovena Stefa > Zemër11/07/20063.50 MB809 herë2133 herë1
Rovena Stefa > S`ka triumf në dashuri11/07/20063.40 MB273 herë963 herë0
Rovena Stefa > S`dua ta di11/07/20063.46 MB420 herë1247 herë3
Rovena Stefa > Paraja11/07/20063.58 MB358 herë990 herë0
Rovena Stefa > Në agime të kërkoj11/07/20063.71 MB230 herë805 herë0
Rovena Stefa > Mos thuaj shko11/07/20063.04 MB245 herë880 herë0
Rovena Stefa > Maçka jote s`bëhem dot11/07/20063.02 MB570 herë1046 herë1
Rovena Stefa > Më lëndove11/07/20064.54 MB287 herë989 herë0
Rovena Stefa > Më bën magji11/07/20064.09 MB499 herë2685 herë4
Rovena Stefa > Ku je ti11/07/20063.79 MB300 herë1325 herë1
Rovena Stefa > Harem11/07/20062.64 MB257 herë968 herë0
Rovena Stefa > Dua të jetoj11/07/20063.92 MB244 herë1056 herë2
Rovena Stefa > Bie dëborë11/07/20063.80 MB255 herë1414 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!