AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > L > Lalushi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Lalushi > Ska rendesi27/12/20071.44 MB199 herë1048 herë5
Lalushi > Sikur nje kuder27/12/20071.52 MB189 herë1035 herë4
Lalushi > Potpuri folklorike27/12/20071.35 MB237 herë1237 herë6
Lalushi > Ne maje te shpis27/12/20071.93 MB104 herë724 herë1
Lalushi > Naka, naka27/12/20071.41 MB104 herë585 herë2
Lalushi > Kalle, kalle27/12/20071.67 MB169 herë917 herë3
Lalushi > Deputeti27/12/20071.66 MB144 herë716 herë7
Lalushi > Ah lej, lej27/12/20071.88 MB149 herë759 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!