AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Big Bossidy

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Big Bossidy > Everybody looks21/09/20127.48 MB68 herë39 herë0
Big Bossidy > Outro23/12/2007635.92 KB58 herë275 herë0
Big Bossidy > I made it - feat eSJay23/12/20074.87 MB76 herë424 herë5
Big Bossidy > Vec me u cmend - feat Driton Kozhani23/12/20075.03 MB70 herë369 herë1
Big Bossidy > Ska shoqni tvertet - feat Ardion Kozhani23/12/20074.10 MB78 herë333 herë2
Big Bossidy > Pa Hip Hop Sju La23/12/20073.63 MB57 herë335 herë2
Big Bossidy > Ni Kujtim23/12/20073.80 MB47 herë321 herë0
Big Bossidy > Jav Di Per Ner23/12/20073.55 MB34 herë181 herë0
Big Bossidy > Dridhiratu23/12/20072.92 MB66 herë258 herë0
Big Bossidy > Intro23/12/2007739.18 KB22 herë104 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!