AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Violeta Deda

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Violeta Deda > Jam Shqiptare01/02/20137.07 MB143 herë49 herë0
Violeta Deda > Sy zeze23/12/20072.59 MB202 herë677 herë1
Violeta Deda > Nuk eshte jeta 100 Vjet23/12/20073.09 MB172 herë517 herë0
Violeta Deda > Molle e kuqe23/12/20072.99 MB141 herë354 herë0
Violeta Deda > Moj kosovare ta puthsha ballin23/12/20072.68 MB136 herë457 herë0
Violeta Deda > Moj belholla e malesise madhe23/12/20073.38 MB145 herë469 herë0
Violeta Deda > Manaxheri23/12/20073.43 MB82 herë227 herë0
Violeta Deda > Ksaj i thojne malesi e madhe23/12/20072.82 MB91 herë306 herë0
Violeta Deda > Jam shqiponja23/12/20073.10 MB97 herë377 herë0
Violeta Deda > Eja eja shpirti im23/12/20074.02 MB100 herë336 herë0
Violeta Deda > Eja Eja dallandyshe23/12/20073.84 MB89 herë217 herë0
Violeta Deda > Djale o djale23/12/20073.93 MB104 herë258 herë0
Violeta Deda > Cohu dashnore23/12/20073.09 MB94 herë300 herë0
Violeta Deda > Boll e mire vec mendje malle23/12/20072.71 MB109 herë342 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!