AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Bleona Qereti

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Bleona Qereti > Rrushi Kosovës02/07/20114.98 MB991 herë404 herë0
Bleona Qereti > Let`s out27/04/20104.71 MB732 herë383 herë0
Bleona Qereti > Dua22/04/20102.68 MB1356 herë616 herë0
Bleona Qereti > Magnetic20/04/20103.09 MB1232 herë282 herë0
Bleona Qereti > Besoje27/12/20074.64 MB723 herë6584 herë74
Bleona Qereti > E Jotja07/12/20074.20 MB883 herë4037 herë62
Bleona Qereti > Ti se ke idene06/09/20074.20 MB901 herë2583 herë36
Bleona Qereti > Qejfin gruas mos ia prish06/09/20074.78 MB2087 herë8126 herë71
Bleona Qereti > Pse unazen time mban06/09/20075.06 MB771 herë1976 herë8
Bleona Qereti > Nuk dua t`ia di06/09/20074.51 MB1073 herë1797 herë4
Bleona Qereti > Mandarine06/09/20074.68 MB1043 herë6167 herë48
Bleona Qereti > Mama mia06/09/20074.34 MB730 herë1771 herë22
Bleona Qereti > Luaj, luaj06/09/20075.78 MB1072 herë1480 herë13
Bleona Qereti > E le le le lejme06/09/20074.20 MB974 herë3286 herë27
Bleona Qereti > E di qe ke shume deshire06/09/20075.04 MB919 herë1641 herë9
Bleona Qereti > Dua06/09/20074.24 MB1030 herë2170 herë17
Bleona Qereti > Potpuri25/12/20063.51 MB603 herë1342 herë3
Bleona Qereti > Une te kisha vetem ty20/12/20064.06 MB1979 herë3215 herë19
Bleona Qereti > Une jam e zjarrt20/12/20063.85 MB1002 herë1095 herë2
Bleona Qereti > Une jam puro shqiptare20/12/20063.15 MB2860 herë1871 herë4
Bleona Qereti > Ti nuk di as me ma lyp20/12/20063.79 MB3024 herë2283 herë11
Bleona Qereti > Shiko punen tende20/12/20063.16 MB1441 herë1222 herë1
Bleona Qereti > S`dua20/12/20064.77 MB2038 herë2572 herë12
Bleona Qereti > Rri drejt zoti te ndihmon20/12/20063.10 MB1676 herë1538 herë2
Bleona Qereti > Pres nga ty veq nje OK20/12/20062.80 MB938 herë1208 herë4
Bleona Qereti > O bo boo20/12/20062.97 MB1716 herë1957 herë7
Bleona Qereti > Ik meso si dashurohet20/12/20063.18 MB1733 herë1497 herë4
Bleona Qereti > E di qe me don20/12/20063.39 MB1471 herë1791 herë4
Bleona Qereti > Turbo Tallava - III20/09/200626.65 MB1182 herë4486 herë14
Bleona Qereti > Turbo Tallava - II20/09/200619.04 MB846 herë3876 herë6
Bleona Qereti > Turbo Tallava - I20/09/200625.84 MB975 herë6435 herë5
Bleona Qereti > Ti që s`me do12/09/20063.54 MB1055 herë4686 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!