AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > Rovena

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Rovena > Vashezo biezo07/12/20073.14 MB120 herë1267 herë3
Rovena > Trupi si qiri07/12/20073.97 MB110 herë1316 herë1
Rovena > Kush do qe te marre grua07/12/20074.50 MB119 herë1702 herë6
Rovena > Kiki kiki kokoshi07/12/20073.58 MB89 herë615 herë0
Rovena > Dy nga dy07/12/20073.00 MB88 herë663 herë5
Rovena > Cupat te dehin si vere07/12/20073.26 MB68 herë518 herë1
Rovena > Cerr cerr celulari07/12/20073.30 MB91 herë631 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!