AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > F > Fatmire Mjaku

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Fatmire Mjaku > Unë jetoj për ty, veq për ty31/01/20135.60 MB191 herë109 herë0
Fatmire Mjaku > Dashnia gjenet20/06/201018.02 MB684 herë267 herë0
Fatmire Mjaku > Emine20/06/20106.84 MB429 herë183 herë0
Fatmire Mjaku > Hej, hej20/06/20106.93 MB432 herë172 herë0
Fatmire Mjaku > Knojna me vullnet20/06/20108.60 MB341 herë146 herë0
Fatmire Mjaku > Kqyrni shoqe20/06/201015.58 MB401 herë221 herë0
Fatmire Mjaku > Ngoni shokë20/06/201017.00 MB258 herë94 herë0
Fatmire Mjaku > Pina viski20/06/20107.96 MB321 herë134 herë1
Fatmire Mjaku > Ti me gojë s`me flet20/06/201010.71 MB261 herë82 herë0
Fatmire Mjaku > Ty t`ka nana20/06/20106.90 MB284 herë124 herë0
Fatmire Mjaku > E di, gabova21/04/20104.06 MB409 herë188 herë0
Fatmire Mjaku > Zemër, zemër s`muj me besu20/04/20104.01 MB403 herë146 herë0
Fatmire Mjaku > Dua11/01/20084.38 MB331 herë5216 herë74
Fatmire Mjaku > Simpatia07/12/20073.07 MB293 herë1869 herë29
Fatmire Mjaku > Jetoj per ty07/12/20075.11 MB396 herë3237 herë25
Fatmire Mjaku > Dashuri e humbur07/12/20075.44 MB351 herë2621 herë32
Fatmire Mjaku > Ti më thua se me mu ska06/08/20073.12 MB280 herë352 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!